Jesteś tutaj: OgródwSieci.pl » Literatura » Literatura ogrodnicza » MIEJSKIE OGRODY Joe Swift
OPIS

 

MIEJSKIE OGRODY

Joe Swift

"Miejskie ogrody" to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni. Marzą o nowoczesnym miejscu, gdzie można zaprosić przyjaciół lub po prostu od począć po ciężkim dniu w pracy.

Jego autorem jest Joe Swift, współtwórca emitowanego w TVN Style programu BBC Ogrodowi najeźdźcy. Jako profesjonalny architekt zieleni tworzy projekty i zakłada ogrody w różnych rejonach Wielkiej Brytanii.

Poradnik opisuje kolejne etapy zakładania ogrodu, dostosowania go do otoczenia i możliwości właściciela.
Poddaje pomysły, jak stworzyć ogród nie tylko piękny, ale i niepowtarzalny. Dzięki jego inspiracji każdy ogrodnik, nawet początkujący, założy ogród odpowiadający jego potrzebom i upodobaniom.
Kolejne rozdziały tłumaczą, jakie rośliny i materiały do ogrodu wybrać i jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, oraz opisują całoroczną pielęgnację. Interesującą częścią poradnika jest dział "Jak ożywić ogród". Zawiera on propozycje na zmiany - bez nadwerężania budżetu i sił - które tchną w ogród czy balkon, wyglądający szaro jesienią czy wiosną  trochę inwencji, energii i barw. Z poradnikiem można bez większego wysiłku zamienić miejski ogród w wymarzone miejsce na przyjęcie.

Opis:

  • rok wydania: 2008
  • autor: Joe Swift
  • ISBN: 978-83-7513-479-7
  • liczba stron: 176
  • format: 202x254 mm
  • oprawa: twarda
Kod: 1382 MIEO
Brak informacji o przeglądanych produktach.