Jesteś tutaj: OgródwSieci.pl » Pozostałe » Kuchenki, palniki » Kuchenka turystyczna POCKET STOVE + wkłady paliwowe 12x14 Esbit
OPIS

 

KUCHENKA TURYSTYCZNA + WKŁADY PALIWOWE

model POCKET STOVE LARGE 12 x 14

firmy ESBIT

Większa wersja Pocket Stove. Lekka,kompaktowa i tak prosta w użyciu i eksploatacji, że aż niezawodna – czy można chcieć czegoś więcej?! 
Wykonana z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Właśnie procesowi galwanizacji zawdzięcza ona swoją odporność na korozję i inne niszcząco działające na stal czynniki. 


Jej konstrukcja pozwala na przechowywanie wewnątrz złożonej kuchenki odpowiednich wkładów paliwowych. Ponadto jest ona tak zaprojektowana aby po rozłożeniu ścianek uzyskać rodzaj osłony przeciwwietrznej.
Samo rozłożenie kuchenki możliwe jest ze zróżnicowanym stopniem otwarcia (3 stopnie). Pozwala to dostosować rozmiar kuchenki do wielkości garnka / kubka / patelni (przy mniejszych średnicach nie potrzebne jest szerokie, pełne rozłożenie kuchenki, więc i straty ciepła są dużo mniejsze).

Zestaw oprócz samej kuchenki zawiera także 12 wkładów paliwowych po 14g (czas spalania to około 12 min. - na zagotowanie 0,5l wody potrzeba średnio około 7 min.).


Opis:

  • materiał: galwanizowana elektrolitycznie stal
  • wymiary: 132 x 96 x 39 mm
  • waga: 360 g
Kod: 307 pocketSIII
Brak informacji o przeglądanych produktach.