Jesteś tutaj: OgródwSieci.pl » Pozostałe » Kuchenki, palniki » Kuchenka turystyczna POCKET STOVE + wkłady paliwowe 20x4 Esbit
OPIS

 

KUCHENKA TURYSTYCZNA + WKŁADY PALIWOWE

model POCKET STOVE SMALL 20 x 4

firmy ESBIT

Najlżejsza wersja kuchenki Esbit...oczywiście nie mniej kompaktowa i prosta w użyciu. Idealnie pasuje do kawiarki Coffee Maker Esbit i innych.Wykonana z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Właśnie procesowi galwanizacji zawdzięcza ona swoją odporność na korozję i inne niszcząco działające na stal czynniki. 
Jej konstrukcja pozwala na przechowywanie wewnątrz złożonej kuchenki odpowiednich wkładów paliwowych. Ponadto jest ona tak zaprojektowana aby po rozłożeniu ścianek uzyskać rodzaj osłony przeciwwietrznej.
Samo rozłożenie kuchenki możliwe jest ze zróżnicowanym stopniem otwarcia (2 stopnie). Pozwala to dostosować rozmiar kuchenki do wielkości garnka / kubka (przy mniejszych średnicach nie potrzebne jest szerokie, pełne rozłożenie kuchenki, więc i straty ciepła są dużo mniejsze).

Zestaw oprócz samej kuchenki zawiera także 20 wkładów paliwowych po 4g (czas spalania to około 5 min.; 2 wkłady spalane równocześnie pozwalają na zagotowanie około 0,25l wody).
 

Opis:

  • materiał: galwanizowana elektrolitycznie stal
  • zestaw nie zawiera garnka
  • wymiary: 98 x 77 x 23 mm
  • waga: 170 g
     
Kod: 308 pocketSII
Brak informacji o przeglądanych produktach.